İrlanda'nın teknik direktörü Trapattoni,Hırvatistan'ın attığı 2.golün ofsayt olduğunu düşünüyor
12/06/2012 - 23:24

İrlanda Cumhuriyeti'nin başarılı teknik adamı Giovanni Trapattoni, Hırvatistan'ın attığı golün 2 metre ofsayf olduğunu söyledi.

İrlanda, dün akşam Hırvatistan karşısında oynadığı maçın 3. dakikasında geriye düşmesine rağmen skora denge getirmeyi başardı. Daha sonra üstün bir futbol oynayan Hırvatlar 2 gol daha bularak rakibini 3-1'lik skorla yendil. Hırvatistan'ın attığı 2. gol ise ofsayt şüphesiyle büyük tartışmalara neden oldu.
 

Yedikleri ikinci golün ofsayt olduğunu söyleyen Trapattoni, RTE Sport'a yaptığı açıklamada "Gol attığımızda biraz reaksiyon gösterdik fakat, ikinci gol 2 metre ofsayttı. Bunu hakeme de söyledim. Maçın ilk yarısında ise maçı onlar domine etti. Topa da onlar sahip oldu. Orta sahadan çıkamadık." sözlerini kullandı.

İlk golde geriye çok geç döndüklerini de sözlerine ekleyen başarılı teknik adam, "İlk golde dönmek için çok geç kaldık. İlk ve en büyük hatamız bu oldu. Maçın geri kalanında da bu durum bizi psikolojik olarak etkiledi. Ama biz hâlâ inanıyoruz. Bu turnuvada her şey olabilir." dedi.
 

HABER HAKKINDAKİ YORUMLAR

Grup C

 1. TAKIMLAR
  G
  B
  M
  P
 2. 2
  1
  0
  7
 3. 1
  2
  0
  5
 4. 1
  1
  1
  4
 5. 0
  0
  3
  0
Öneri / Hata Raporu